Hell in Brno 2007 - Openair Festival

22. července 2007 v 17:52 | Fiddel
A je to tady!!! Pravé HC/metalové peklo konečně otevře svoje brány 31.8.2007 a nezavře je až do 1.9.2007! První ročník festivalu Hell In Brno na to jde celkem zhurta a přiváží Vám pár opravdu zajímavých úlovků Evropské hardcoreové a metalové scény podpořených solidní sbírkou českých ostřílených jmen. Italští EPHEL DUATH v spolu s brutálními německými THE OCEAN je opravdu kombinace pro fajnšmekry a právě tahle kombinace hodlá vysvětlit Brnu jak se má hrát pořádný experimental. Hell In Brno bude zároveň pro Čechy jednou z posledních šancí kde vidět FEAR MY THOUGHTS s jejich původním zpěvákem Mathiasem, který v září kapelu opouští. Po vydání alba Vulcanus jméno této kapely dosáhlo celkem zajímavých rozměrů v Evropské metalové scéně a nemělo by chybět ve sbírce každého správného metalcoreisty. U metalcoreu ještě zůstaneme, protože hájit polské barvy přijede úderná polská sbírka FAUST AGAIN a za Německo FALL OF SERENITY. A ani fanoušci deathmetalu nepřijdou zkrátka, DEADLOCK už si totiž i mezi českými fanoušky udělali svoje jméno a s nadšením přijali účast na letošním ročníku.
Tento ročník ještě skrývá malé překvapení v podobě německého thrashcoreového objevu SILENT DECAY. Kapela přijede představit svoji novou desku The Pain Of Creation, která se na pulty dostane 21.9.2007. Ochutnávku můžete najít na oficiálních stránkách festivalu.
Vzhledem k tomu, že i česká scéna oplývá výbornými jmény, byla by chyba kdyby tato chyběla. Mezi jinými se můžete těšit na THE.SWITCH, LOCOMOTIVE, HAZYDECAY, DEAF99, PITBULL DIESEL, X-CORE nebo CRASHPOINT, pro fanoušky pořádné sypačky CEREBRAL TURBULENCY, SMASHED FACE, INGROWING nebo UPRISE a ALIENATION MENTAL… Zábavu nakonec ještě podpoří pekelná show studia HELL.CZ, plná krve a věšení lidí na háky, prostě peklo jak má být.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama